U koopt hiermee de gehele set, maar deze zal in delen toegezonden worden.
Jeromba de Griek zal als eerste toegezonden worden, later dit jaar volgen de luxes van Het Zoemende Ei, Het Hondenparadijs en De Kale Kapper.
Betaling in termijnen is mogelijk, hierbij zal de eerste verzending gebeuren na betaling van het gehele bedrag.
2025 is een feestjaar voor Suske en Wiske. Het is namelijk tachtig jaar geleden dat Willy Vandersteen de aanzet gaf met Rikki en Wiske als eerste krantenverhaal voordat Rikki verdween en Suske in de plaats kwam.
Deze vier artist's editions van Suske en Wiske-verhalen in hardcover op het formaat 27 x 34,5 centimeter met reproducties van alle originele pagina's, dus met vergeeld tekenpapier, blauwe potloodlijnen, resten van correcties, eventuele notities van Vandersteen en ander ambachtelijk werk (zie voorbeelden). Ook de aankondigingsstroken zijn eraan toegevoegd op de titelpagina's.
De oplage bedraagt slechts 250 exemplaren per luxe. Per luxe zit er een ex libris bij van Dirk Stallaert.
In april verschijnt de eerste artist's edition van Jeromba de Griek (deel 72 in de rode reeks). Later dit jaar volgen de luxes van Het Zoemende Ei (deel 73), Het Hondenparadijs (deel 98) en De Kale Kapper (deel 122).
• | Het betoverende boek |
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.