Klein tikje op het marmeren bord. (zie foto)
Opbergdoos ontbreekt
Prachtige tinnen schaakset van Asterix
Alle stukken zijn zeer gedetailleerd uitgewerkt. (zie foto's)
Compleet met marmeren speelbord
Limited edition. Elke maand kon gespaard worden voor 1 schaakstuk. (je had dus 32 maanden nodig om het compleet te krijgen. Complete sets zijn daarom erg zeldzaam)
Afmetingen stukken Galliërs: 5-7cm
Afmetingen stukken Romeinen: 4,5-7cm
Afmetingen speelbord: 35x35cm